HARMONY Gemischter Satz , suché , 2022

Kód: 663
Novinka
Značka: PFAFFL
199 Kč
Skladem

HARMONY Gemischter Satz , suché , 2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pfaffl je vyhlášené rakouské vinařství s tradicí více jak 30 let. Za tu dobu se majitel Roman spolu se svou ženou a dětmi zaměřil na výrobu dokonalých vín, která svou hloubkou, mineralitou a vyvážeností odrážejí autentický rakouský terroir. Vinařství hospodaří na 155 hektarech vinohradů v oblasti obce Stetten ve Weinviertelu a v okolí Vídně.Rodinná oddanost kvalitě vynesla vinařství Weingut R&A Pfaffl pověst předního vinařství v největší a nejznámější rakouské vinařské oblasti Weinviertel. Tato oddanost se projevila, když získali prestižní ocenění "Evropské vinařství roku 2016" časopisu Wine Enthusiast, což se rakouskému vinařství podařilo vůbec poprvé.

Bílé víno Gemischter Satz,směs více odrůd, byl kdysi velmi rozšířený a bylo běžné vysazovat několik odrůd révy vinné odrůd na jedné vinici, aby se usnadnilo jejich pěstování a v současné době zažívá oživení díky jedinečnému charakteru, který mohou tato vína dosáhnout.
Spolupracuje zde mnoho prvků, které dávají dohromady celek. Tak vzniklo Gemischter ,kteé je  temperamentní, živé, kořenité víno,plné a velmi
a ovocné víno v dokonalé harmonii.

Země původu : Rakousko , region : Dolní Rakousko , oblast : Bisamberg

Zbytkový cukr: 3,5 g/l

Kyselinka: 5,2 g/l

Alkohol: 12,5 %

Zařazení dle zbytkového cukru: suché 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílá vína
Hmotnost: 7.5 kg